Poiesz Jeugdsponsoractie

Komende week start bij de Poiesz Supermarkten de jeugdsponsoractie weer! Ook wij zijn weer ingeloot.

Ons doel voor deze actie is het organiseren van een sport en spelactiviteit te organiseren voor de jeugd zodra dit weer mogelijk is.

Wij vragen dan ook iedereen: “ Spaar Jeugd Sponsor Munten voor onze club!

Als u boodschappen doet bij de Poiesz in Tolbert kunt u de munten weer on de koker van KC Rodenburg doen.

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging.

Jeugd Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten  is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Tolbert. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 15 februari t/m 11 april 2021 bij Poiesz supermarkten.